Dnia 2021-10-31 16:00 na stadionie Stade Francis-Le Blé miał miejsce mecz pomiędzy Stade Brestois 29 i Monaco zakończony wynikiem 2-0

Stade Brestois 29 vs Monaco zakończony wynikiem 2-0. Dnia 2021-10-31 16:00 na obiekcie sportowym Stade Francis-Le Blé rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Stade Brestois 29 i Monaco.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stade Brestois 29 i Monaco wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

 

Gole strzelali: S. Mounié 18' 1-0 J. Le Douaron F. Honorat 79' 2-0 I. Cardona

Żółte kartki Stade Brestois 29: Hugo Magnetti 53'

Żółte kartki Monaco: Caio Henrique 17' Sofiane Diop 42' Wissam Ben Yedder 81' Kevin Volland 83'

Czerwone kartki Stade Brestois 29:

Czerwone kartki Monaco:

Główny arbiter spotkania to Johan Hamel, France. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Stade Brestois 29 stanie naprzeciw Lorient, następne spotkania z drużynami Lens i Bordeaux. Kolejno natomiast Monaco z PSV Eindhoven. Następne mecze zagra z drużynami Reims i Lille.

Kibice śledzą niezwykle fascynujące potyczki, które dotyczą ligi Ligue 1. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Hugo Magnetti Caio Henrique nieustannie serwują pierwszorzędnym sympatykom wiele pozytywnych wrażeń. Cieszące oko zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się zagorzałe, nie często bywa, iż potyczki przynudzają. Często trafiamy na nieczyste faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, idealne gole oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. To też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich drużyn jak Stade Brestois 29 i Monaco w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stade Francis-Le Blé.