Na obiekcie Stade Auguste-Delaune II dnia 2021-11-07 14:00 odbyło się spotkanie Reims vs Monaco zakończone wynikiem 0-0

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Reims a Monaco wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

W dniu 2021-11-07 14:00 na stadionie Stade Auguste-Delaune II rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Reims oraz Monaco.

Gole strzelali:

Żółte kartki Reims:

Żółte kartki Monaco: Aleksandr Golovin 25' Benoît Badiashile 57'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Monaco:

Główny sędzia spotkania to Jeremie Pignard, France. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Reims stanie naprzeciw Strasbourg, następne spotkania z drużynami Clermont Foot oraz Lyon. Kolejno natomiast Monaco z Lille. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad oraz Strasbourg.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą starcia w lidze Ligue 1. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy jak Aleksandr Golovin nieustannie serwują kapitalnym miłośnikom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Bardzo często zdarzają się bezwzględne faule, idealnie wyliczone bramki czy asysty, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi okazują się zaciekłe, rzadko bywa, że zmagania nie są interesujące. Z tego powodu warto oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Reims i Monaco jak ich udział w Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.