Monaco - Strasbourg, wynik spotkania: 1-1

Dnia 2021-11-28 14:00 na stadionie Stade Louis II rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Monaco i Strasbourg.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Monaco a Strasbourg wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: W. Ben Yedder 45' 1-0 L. Ajorque 48' 1-1

Żółte kartki Monaco: Youssouf Fofana 46' Kevin Volland 68'

Żółte kartki Strasbourg: Ibrahima Sissoko 16'

Czerwone kartki Monaco:

Czerwone kartki Strasbourg:

Główny sędzia spotkania - Antony Gautier, France. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Monaco zmierzy się już z Angers, następne spotkania z drużynami Metz i Sturm Graz. Kolejno natomiast Strasbourg zmierzy się z Bordeaux. Następne mecze zagra z drużynami Nice i Marseille.

Coraz częściej wierni fani futbolu śledzą bardzo fascynujące poczynania, które odbywają się w lidze Ligue 1. Liczące się drużyny piłkarskie i piłkarze jak Youssouf Fofana Ibrahima Sissoko często zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się spektakularne bramki i asysty, bezlitosne faule kończące się czerwoną kartką, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Niesamowite walki pomiędzy graczami okazują się zaciekłe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to zmagania nużące. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych ioglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Monaco i Strasbourg jak ich udział w Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stade Louis II.