Spotkanie pomiędzy Monaco i Metz zakończone wynikiem 4-0 dnia 2021-12-05 14:00

Monaco kontra Metz 4-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Monaco a Metz zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

Dnia 2021-12-05 14:00 na stadionie Stade Louis II rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Monaco i Metz.

Gole strzelali: S. Diop 2' 1-0 Gelson Martins K. Volland 44' 2-0 Gelson Martins 57' 3-0 S. Diop W. Ben Yedder 87' 4-0 A. Golovin

Żółte kartki Monaco: Kevin Volland 49'

Żółte kartki Metz: Dylan Bronn 78' Boubacar Traore 90'

Czerwone kartki Monaco:

Czerwone kartki Metz:

Główny sędzia spotkania - Bastien Dechepy, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Monaco zmierzy się już z Sturm Graz, następne spotkania z drużynami Paris Saint Germain i RED Star FC 93 a Metz z Lorient. Następne mecze zagra z drużynami Bergerac i Lyon.

Coraz częściej wierni fani futbolu śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Interesujące drużyny futbolowe i piłkarze jak Kevin Volland Dylan Bronn często zapewniają pierwszorzędnym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Cieszące oko potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają nieustępliwe, nie często bywa, iż są to mecze nużące. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem, idealnie wyliczone asysty oraz gole, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. To też warto śledzić spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Monaco oraz Metz z ligi Ligue 1 zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stade Louis II.