Dnia 2021-12-22 20:00 na obiekcie Stade Louis II odbyło się spotkanie Monaco - Rennes - wynik końcowy 2-1

Monaco - Rennes, wynik 2-1.

Pierwsza połowa meczu między Monaco i Rennes zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2021-12-22 20:00 na obiekcie sportowym Stade Louis II odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 19. Zmierzyły się ze sobą Monaco i Rennes.

Gole strzelali: M. Terrier 16' 0-1 G. Laborde W. Ben Yedder 35' 1-1 K. Volland 72' 2-1 S. Diop

Żółte kartki Monaco: Guillermo Maripán 80' Aurélien Tchouaméni 87'

Żółte kartki Rennes: Adrien Truffert 13'

Czerwone kartki Monaco:

Czerwone kartki Rennes:

Główny arbiter spotkania to R. Buquet. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Monaco stawi czoła Quevilly, następne spotkania z drużynami Nantes i Clermont Foot. Kolejno natomiast Rennes podejmie Nancy. Następne mecze zagra z drużynami Lens i Bordeaux.

Coraz częściej mnóstwo kibiców śledzi starcia, które startują w lidze Ligue 1. Mocne piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak Guillermo Maripán Adrien Truffert stale sprawiają swoim miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się efektowne asysty i bramki, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Cieszące oko potyczki między zawodnikami z ligi są nader zagorzałe, bardzo rzadko bywa, iż spotkania nudzą fana. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Ligue 1 i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Monaco i Rennes jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stade Louis II.