Dnia 2022-01-23 16:05 na stadionie Stade de la Mosson miał miejsce mecz pomiędzy Montpellier i Monaco: końcowy wynik 3-2

Montpellier vs Monaco 3-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Montpellier oraz Monaco wynik to 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-2.

W dniu 2022-01-23 16:05 na obiekcie sportowym Stade de la Mosson rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Montpellier i Monaco.

Gole strzelali: E. Wahi 13' 1-0 S. Mavididi 32' 2-0 E. Wahi W. Ben Yedder 34' 2-1 A. Tchouaméni Vanderson 81' 2-2 R. Aguilar S. Mavididi 90' 3-2 N. Cozza

Żółte kartki Montpellier: Junior Sambia 90' Stephy Mavididi 90'

Żółte kartki Monaco: Caio Henrique 10' Ruben Aguilar 65'

Czerwone kartki Montpellier:

Czerwone kartki Monaco:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremie Pignard, France. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Montpellier stawi czoła Marseille, następne spotkania z drużynami Saint Etienne i Lille a Monaco podejmie Lens. Następne mecze zagra z drużynami Lyon i Lorient.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi poczynania, które dotyczą ligi Ligue 1. Ciekawe zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak Junior Sambia Caio Henrique stale serwują fantastycznym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Natrafiamy na nieczyste faule, spektakularne bramki i asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy graczami są nader bezkompromisowe, rzadko bywa definitywnie, iż są to widowiska mało interesujące. Zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Ligue 1. Montpellier oraz Monaco i ich udział w Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stade de la Mosson.