Spotkanie Bordeaux - Monaco zakończone wynikiem 1-1 na stadionie Stade Matmut-Atlantique dnia 2022-02-20 16:05

W dniu 2022-02-20 16:05 na stadionie Stade Matmut-Atlantique odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 25 pomiędzy Bordeaux a Monaco.

Pierwsza połowa spotkania między Bordeaux i Monaco zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: R. Oudin 22' 1-0 Marcelo 67' 1-1

Żółte kartki Bordeaux: Remi Oudin 41' Josuha Guilavogui 46' Timothée Pembele 56'

Żółte kartki Monaco: Aurélien Tchouaméni 28' Djibril Sidibé 34' Aurélien Tchouaméni 34' Vanderson 78'

Czerwone kartki Bordeaux:

Czerwone kartki Monaco: Aurélien Tchouaméni 34'

Główny arbiter meczu - Jeremie Pignard, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Bordeaux stanie naprzeciw Clermont Foot, następne spotkania z drużynami Estac Troyes i Paris Saint Germain a Monaco z Reims. Następne mecze zagra z drużynami Nantes i Marseille.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi starcia w lidze Ligue 1. Mocne futbolowe zespoły i piłkarze jak Remi Oudin Aurélien Tchouaméni systematycznie serwują kapitalnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się bezlitosne faule, wyjątkowe gole czy asysty, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Walki między drużynami futbolowymi są zagorzałe, nie często bywa, iż są to zmagania statyczne. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich,śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Bordeaux i Monaco oraz ich udział w Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stade Matmut-Atlantique.