Monaco - Reims, wynik spotkania - 1-2

Pierwsza część spotkania między Monaco oraz Reims zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-02-27 12:00 na obiekcie sportowym Stade Louis II odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 26. Zmierzyły się ze sobą Monaco oraz Reims.

Gole strzelali: W. Ben Yedder 55' 1-0 S. Diop K. Volland 84' 1-1 N. Mbuku 90' 1-2 A. Zeneli

Żółte kartki Monaco: Axel Disasi 25' Jean Lucas 86' Jean Lucas 88'

Żółte kartki Reims: Fraser Hornby 27' Marshall Munetsi 42'

Czerwone kartki Monaco: Jean Lucas 88'

Czerwone kartki Reims:

Główny arbiter spotkania - Benoit Millot, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Monaco zmierzy się już z Nantes, następne spotkania z drużynami Marseille oraz SC Braga. Kolejno natomiast Reims z Strasbourg. Następne mecze zagra z drużynami Angers oraz Lyon.

Wielu fanów piłki nożnej z entuzjazmem śledzi potyczki, które dotyczą ligi Ligue 1. Ciekawe drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Axel Disasi Fraser Hornby nieustannie serwują wspaniałym fanom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Zdarzają się ostre sytuacje na faul, wyśmienite sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Wspaniałe walki między piłkarzami ligowymi bywają nader zajadłe, nie często zdarza się definitywnie, że widowiska męczą. Z tego powodu warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić mecze piłkarskie znanej ligi Ligue 1. Udział takich lubianych drużyn jak Monaco oraz Reims w lidze Ligue 1 gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stade Louis II.