Spotkanie Marseille - Monaco, wynik końcowy 0-1

W dniu 2022-03-06 19:45 na obiekcie sportowym Stade Orange Vélodrome rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 27 pomiędzy Marseille a Monaco.

Pierwsza połowa meczu między Marseille a Monaco zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: Gelson Martins 58' 0-1

Żółte kartki Marseille: Luan Peres 53' Boubacar Kamara 90'

Żółte kartki Monaco: Axel Disasi 56'

Czerwone kartki Marseille:

Czerwone kartki Monaco:

Główny sędzia spotkania - Antony Gautier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Marseille stanie naprzeciw FC Basel 1893, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 i FC Basel 1893 natomiast Monaco z SC Braga. Następne mecze zagra z drużynami Strasbourg i SC Braga.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi poczynania, które dotyczą ligi Ligue 1. Składające się z uzdolnionych napastników/obrońców drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak Luan Peres Axel Disasi nieraz zaserwowały wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej wiele wrażeń. Zmagania między zawodnikami zdarzają się bardzo zażarte, nie często okazuje się ostatecznie, że są to mecze nużące. Obserwujemy książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre faule kończące się czerwoną kartką zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich zespołów jak Marseille i Monaco w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stade Orange Vélodrome.