Monaco - Nice, wynik spotkania - 1-0

Dnia 2022-04-20 17:00 na stadionie Stade Louis II odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 33. Zmierzyły się Monaco i Nice.

Pierwsza połowa spotkania między Monaco oraz Nice zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: A. Golovin 45' 1-0

Żółte kartki Monaco: Aurélien Tchouaméni 45' Axel Disasi 52' Gelson Martins 71' Aleksandr Golovin 78' Vanderson 80'

Żółte kartki Nice: Flavius Daniliuc 42' Khépren Thuram 86'

Czerwone kartki Monaco:

Czerwone kartki Nice:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoit Millot, France. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu Monaco stawi czoła Angers, następne spotkania z drużynami Lille i Stade Brestois 29. Kolejno natomiast Nice podejmie Bordeaux. Następne mecze zagra z drużynami Nantes i Saint Etienne.

Bardzo często wielu kibiców śledzi starcia ligi Ligue 1. Liczące się zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak Aurélien Tchouaméni Flavius Daniliuc wielokrotnie zapewniły kapitalnym entuzjastom mnóstwo przeżyć. Walki między piłkarzami zdarzają się zagorzałe, nie często bywa definitywnie, że mecze nudzą kibica. Ustawicznie trafiamy na nieczyste faule, idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające smaczku całemu widowisku. Z tego względu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Monaco oraz Nice w lidze Ligue 1 zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stade Louis II.