Spotkanie Monaco vs Angers zakończone wynikiem 2-0

Monaco vs Angers, wynik 2-0.

Pierwsza połowa meczu między Monaco a Angers zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2022-05-01 13:00 na stadionie Stade Louis II odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 35. Zmierzyły się Monaco i Angers.

Gole strzelali: A. Bamba 42' 1-0 W. Ben Yedder 61' 2-0 K. Volland

Żółte kartki Monaco: Kevin Volland 37' Aleksandr Golovin 82'

Żółte kartki Angers: Souleyman Doumbia 32' Thomas Mangani 90'

Czerwone kartki Monaco:

Czerwone kartki Angers:

Sędzią głównym tego spotkania był H. Ben El Hadj. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Monaco zmierzy się już z Lille, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 i Lens natomiast Angers podejmie Bordeaux. Następne mecze zagra z drużynami Metz i Montpellier.

Coraz częściej mnóstwo fanów futbolu śledzi potyczki ligi Ligue 1. Interesujące futbolowe zespoły i piłkarze jak Kevin Volland Souleyman Doumbia częstokroć zapewniły wyborowym entuzjastom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się brutalne sytuacje z faulem, wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zapadające w pamięć walki między drużynami bywają niezwykle zajadłe, rzadko bywa, iż są to mecze statyczne. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych iśledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich zespołów jak Monaco i Angers z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stade Louis II.