Lille kontra Monaco, wynik meczu 1-2

Dnia 2022-05-06 19:00 na obiekcie sportowym Stade Pierre-Mauroy odbył się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 36 pomiędzy Lille a Monaco.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lille oraz Monaco wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

 

Gole strzelali: A. Tchouaméni 42' 0-1 W. Ben Yedder A. Gomes 69' 1-1 J. Bamba A. Tchouaméni 75' 1-2 Caio Henrique

Żółte kartki Lille: Zeki Çelik 39' José Fonte 50' Benjamin André 86' Jonathan Bamba 90'

Żółte kartki Monaco: Wissam Ben Yedder 66'

Czerwone kartki Lille:

Czerwone kartki Monaco:

Sędzią głównym tego spotkania był Francois Letexier, France. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lille stawi czoła Nice, następne spotkania z drużynami Rennes i Stade Brestois 29 natomiast Monaco podejmie Lens. Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani fani śledzą potyczki w lidze Ligue 1. Składające się z utalentowanych graczy drużyny piłkarskie i piłkarze jak Zeki Çelik Wissam Ben Yedder nierzadko zapewniły wyborowym fanom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Wielokrotnie obserwujemy ostre sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty i bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki pomiędzy piłkarzami okazują się bardzo nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, że są to potyczki mało interesujące. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ligue 1. Udział takich drużyn jak Lille oraz Monaco w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stade Pierre-Mauroy.