Spotkanie Monaco - Stade Brestois 29 na obiekcie Stade Louis II dnia 2022-05-14 19:00 - wynik 4-2

 

Pierwsza część spotkania między Monaco a Stade Brestois 29 zakończyła się wynikiem 1-2. Końcowy wynik meczu to 4-2.

W dniu 2022-05-14 19:00 na obiekcie sportowym Stade Louis II odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 37. Zmierzyły się ze sobą Monaco i Stade Brestois 29.

Gole strzelali: J. Duverne 10' 0-1 H. Magnetti Y. Belaïli 23' 0-2 J. Duverne W. Ben Yedder 44' 1-2 W. Ben Yedder 51' 2-2 K. Volland W. Ben Yedder 54' 3-2 A. Tchouaméni K. Volland 70' 4-2

Żółte kartki Monaco: Aleksandr Golovin 45' Kevin Volland 62'

Żółte kartki Stade Brestois 29: Christophe Herelle 45'

Czerwone kartki Monaco:

Czerwone kartki Stade Brestois 29:

Główny arbiter meczu to Brisard Jerome, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Monaco zmierzy się już z Lens, następne spotkania z drużynami Bordeaux i . Kolejno natomiast Stade Brestois 29 z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wielu kibiców śledzi ekscytujące starcia, które tyczą się ligi Ligue 1. Uzdolnione piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak Aleksandr Golovin Christophe Herelle często serwują kapitalnym fanom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami ligowymi bywają bardzo bezkompromisowe, rzadko bywa, że mecze nudzą. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych iśledzić spotkania sportowe wyjątkowej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Monaco i Stade Brestois 29 z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stade Louis II.