Lens - Monaco, wynik spotkania: 2-2

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Lens i Monaco wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2022-05-21 19:00 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 38 pomiędzy Lens a Monaco.

Gole strzelali: P. Frankowski 30' 1-0 B. Badiashile 34' 1-1 W. Ben Yedder 62' 1-2 K. Volland I. Ganago 90' 2-2 K. Danso

Żółte kartki Lens: Kevin Danso 32' Jonathan Gradit 84'

Żółte kartki Monaco: Kevin Volland 84' Aurélien Tchouaméni 86' Caio Henrique 88'

Czerwone kartki Lens:

Czerwone kartki Monaco:

Główny sędzia meczu - Benoît Bastien, France. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lens stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Monaco z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj mnóstwo fanów śledzi ekscytujące starcia w lidze Ligue 1. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak Kevin Danso Kevin Volland raz za razem zapewniły wspaniałym fanom mnóstwo emocji. Nieprzerwanie obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem, książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy graczami z ligi okazują się nader nieustępliwe, nie często okazuje się, że są to potyczki statyczne. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ligue 1 oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Lens i Monaco oraz ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stade Bollaert-Delelis.