Dnia 2022-09-04 18:45 miał miejsce mecz pomiędzy Nice oraz Monaco zakończony wynikiem 0-1

Nice - Monaco 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Nice oraz Monaco wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-09-04 18:45 na obiekcie sportowym Allianz Riviera rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 6 pomiędzy Nice a Monaco.

Gole strzelali: B. Embolo 69' 0-1 Caio Henrique

Żółte kartki Nice: Pablo Rosario 50' Jordan Lotomba 90'

Żółte kartki Monaco: Mohamed Camara 38'

Czerwone kartki Nice:

Czerwone kartki Monaco:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoit Millot, France. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Nice zmierzy się już z FC Koln, następne spotkania z drużynami Ajaccio oraz FK Partizan natomiast Monaco zmierzy się z FK Crvena Zvezda. Następne mecze zagra z drużynami Lyon oraz Ferencvarosi TC.

Oddani fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Ciekawe zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Pablo Rosario Mohamed Camara wielokrotnie zaserwowały własnym stałym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo pozytywnych przeżyć. Obserwujemy widowiskowe gole i asysty, bezlitosne sytuacje z faulem zapewniające wyjątkowe wrażenia z meczu. Niesamowite walki pomiędzy piłkarzami z ligi są bardzo zajadłe, nie często zdarza się koniec końców, iż potyczki nie są warte uwagi. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Ligue 1. Udział takich zespołów jak Nice oraz Monaco z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Allianz Riviera.