Reims kontra Monaco, wynik meczu - 0-3

Dnia 2022-09-18 11:00 na obiekcie sportowym Stade Auguste-Delaune II odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 8 pomiędzy Reims a Monaco.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Reims oraz Monaco zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-3.

 

Gole strzelali: A. Golovin 47' 0-1 A. Disasi T. Minamino 87' 0-2 B. Embolo W. Ben Yedder 90' 0-3 T. Minamino

Żółte kartki Reims: Maxime Busi 19' Marshall Munetsi 38' Dion Lopy 45'

Żółte kartki Monaco: Eliot Matazo 42' Maghnes Akliouche 50' Alexander Nübel 84'

Czerwone kartki Reims: Bradley Locko 22'

Czerwone kartki Monaco:

Sędzią głównym tego spotkania był Marc Bollengier, France. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Reims stawi czoła Estac Troyes, następne spotkania z drużynami Paris Saint Germain i Lorient a Monaco z Nantes. Następne mecze zagra z drużynami Trabzonspor i Montpellier.

Bardzo często liczna grupa kibiców śledzi bardzo fascynujące poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Utalentowane futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak Maxime Busi Eliot Matazo wielokrotnie sprawiają pierwszorzędnym fanom mnóstwo przeżyć. Wspaniałe potyczki pomiędzy drużynami zdarzają się bardzo zażarte, nie często bywa, iż spotkania nudzą. Zdarzają się wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne sytuacje z faulem, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Ligue 1 i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Reims oraz Monaco w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.