Mecz Montpellier - Monaco dnia 2022-10-09 11:00 - wynik końcowy 0-2

Montpellier - Monaco, wynik końcowy 0-2. W dniu 2022-10-09 11:00 na obiekcie sportowym Stade de la Mosson odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Montpellier oraz Monaco.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Montpellier oraz Monaco wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: B. Embolo 45' 0-1 W. Ben Yedder M. Boadu 80' 0-2 Caio Henrique

Żółte kartki Montpellier: Maxime Estève 10' Christopher Jullien 88'

Żółte kartki Monaco: Caio Henrique 26' Benoît Badiashile 65' Mohamed Camara 71'

Czerwone kartki Montpellier:

Czerwone kartki Monaco:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoit Millot, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Montpellier zmierzy się już z Lens, następne spotkania z drużynami Lyon oraz Rennes natomiast Monaco zmierzy się z Trabzonspor. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot oraz Lille.

Kibice śledzą potyczki, które startują w lidze Ligue 1. Liczące się futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak Maxime Estève Caio Henrique często gwarantują wyśmienitym sympatykom wiele niesamowitych przeżyć. Obserwujemy nieczyste sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, spektakularne gole oraz asysty, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania między piłkarzami ligowymi zdarzają się nader zagorzałe, bardzo rzadko bywa koniec końców, iż są to widowiska nużące. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich legendarnych drużyn jak Montpellier oraz Monaco w lidze Ligue 1 zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stade de la Mosson.