Toulouse kontra Monaco, wynik meczu - 0-2

W dniu 2022-11-06 14:00 na stadionie Stadium de Toulouse odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 14 pomiędzy Toulouse a Monaco.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Toulouse a Monaco zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-2.

 

Gole strzelali: A. Golovin 46' 0-1 B. Embolo 60' 0-2 T. Minamino

Żółte kartki Toulouse:

Żółte kartki Monaco: Maghnes Akliouche 90'

Czerwone kartki Toulouse:

Czerwone kartki Monaco:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoit Millot, France. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Toulouse stanie naprzeciw Rennes, następne spotkania z drużynami Marseille i Ajaccio. Kolejno natomiast Monaco z Marseille. Następne mecze zagra z drużynami Auxerre i Stade Brestois 29.

Bardzo często liczna grupa kibiców śledzi niezwykle ciekawe potyczki w lidze Ligue 1. Interesujące piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak m.in. Maghnes Akliouche niejednokrotnie zapewniły wyśmienitym entuzjastom futbolu emocje zapadające w pamięć. Nieustannie natrafiamy na niezwykłe asysty i bramki, ostre sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Wspaniałe potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi są nader zagorzałe, niezwykle rzadko bywa, iż spotkania nas męczą. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych iprzeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Toulouse i Monaco i ich udział w Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadium de Toulouse.