Marseille kontra Monaco, wynik spotkania: 1-1

Marseille kontra Monaco, wynik końcowy 1-1. W dniu 2023-01-28 20:00 na stadionie Stade Orange Vélodrome rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Marseille oraz Monaco.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Marseille oraz Monaco wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

 

Gole strzelali: J. Veretout 17' 0-1 A. Sánchez 47' 1-1

Żółte kartki Marseille: Jordan Veretout 66' Valentin Rongier 85'

Żółte kartki Monaco: Krépin Diatta 54' Aleksandr Golovin 90'

Czerwone kartki Marseille:

Czerwone kartki Monaco:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremie Pignard, France. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Marseille zmierzy się już z Nantes, następne spotkania z drużynami Nice oraz Paris Saint Germain a Monaco zmierzy się z Auxerre. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot oraz Paris Saint Germain.

W dobie dzisiejszych czasów fani futbolu śledzą starcia w lidze Ligue 1. Złożone z utalentowanych zawodników zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Jordan Veretout Krépin Diatta bardzo często zagwarantowały kapitalnym kibicom emocje sięgające zenitu. Walki pomiędzy graczami są zajadłe, rzadko bywa, iż są to spotkania mało interesujące. Zdarzają się bezwzględne faule, zapadające w pamięć asysty czy sytuacje podbramkowe, które zapewniają wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Z tego względu warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ligue 1. Marseille oraz Monaco jak ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stade Orange Vélodrome.