Spotkanie między Monaco i Auxerre zakończone wynikiem 3-2 dnia 2023-02-01 20:00 na stadionie Stade Louis II

Pierwsza część spotkania między Monaco a Auxerre zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

W dniu 2023-02-01 20:00 na stadionie Stade Louis II odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 21 pomiędzy Monaco a Auxerre.

Gole strzelali: W. Ben Yedder 11' 1-0 Y. Fofana E. Ben Seghir 30' 2-0 Caio Henrique M. Abline 68' 2-1 Nuno da Costa B. Embolo 82' 3-1 Vanderson Nuno da Costa 84' 3-2 H. Sakhi

Żółte kartki Monaco:

Żółte kartki Auxerre:

Czerwone kartki Monaco:

Czerwone kartki Auxerre:

Sędzią głównym tego spotkania był Eric Wattellier, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Monaco stanie naprzeciw Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Bayer Leverkusen i Stade Brestois 29 a Auxerre z Rodez. Następne mecze zagra z drużynami Angers i Lyon.

W dzisiejszych czasach mnóstwo kibiców z dużym entuzjazmem śledzi niezwykle fascynujące poczynania ligi Ligue 1. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak często gwarantują wspaniałym kibicom wiele przeżyć. Potyczki między graczami z ligi zdarzają się zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się koniec końców, że są to widowiska drętwe. Wielokrotnie zdarzają się bezlitosne faule zakończone bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, wyjątkowe bramki oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego powodu warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich i śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Monaco i Auxerre z ligi Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stade Louis II.