Dnia 2023-02-19 14:00 miało miejsce spotkanie Stade Brestois 29 kontra Monaco - wynik końcowy 1-2

Dnia 2023-02-19 14:00 na obiekcie sportowym Stade Francis-Le Blé rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Stade Brestois 29 i Monaco.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Stade Brestois 29 i Monaco zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: A. Golovin 39' 0-1 W. Ben Yedder M. Boadu 73' 0-2 C. Matsima J. Le Douaron 86' 1-2 H. Magnetti

Żółte kartki Stade Brestois 29: Haris Belkebla 42'

Żółte kartki Monaco: Wissam Ben Yedder 65' Ismail Jakobs 90'

Czerwone kartki Stade Brestois 29:

Czerwone kartki Monaco:

Sędzią głównym tego spotkania był Hakim Ben el Salem Hadj, France. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Stade Brestois 29 stanie naprzeciw Lille, następne spotkania z drużynami Strasbourg i Paris Saint Germain. Kolejno natomiast Monaco podejmie Bayer Leverkusen. Następne mecze zagra z drużynami Nice i Estac Troyes.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców z entuzjazmem śledzi potyczki w lidze Ligue 1. Mocne zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak Haris Belkebla Wissam Ben Yedder częstokroć zapewniły własnym stałym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko walki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają nader bezkompromisowe, rzadko okazuje się definitywnie, iż widowiska męczą kibica. Ustawicznie zdarzają się wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Stade Brestois 29 i Monaco oraz ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stade Francis-Le Blé.