Mecz pomiędzy Monaco i Nice na obiekcie Stade Louis II: końcowy wynik 0-3

Monaco kontra Nice 0-3.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Monaco i Nice zakończyła się 0-3. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

W dniu 2023-02-26 16:05 na obiekcie sportowym Stade Louis II odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Monaco i Nice.

Gole strzelali: T. Moffi 8' 0-1 Dante T. Moffi 26' 0-2 K. Thuram K. Thuram 43' 0-3 T. Moffi

Żółte kartki Monaco:

Żółte kartki Nice: Aaron Ramsey 28'

Czerwone kartki Monaco:

Czerwone kartki Nice:

Główny sędzia spotkania to Benoît Bastien, France. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Monaco stawi czoła Estac Troyes, następne spotkania z drużynami Reims i Ajaccio. Kolejno natomiast Nice z Auxerre. Następne mecze zagra z drużynami Sheriff Tiraspol i Nantes.

Liczni kibice śledzą starcia w lidze Ligue 1. Fascynujące futbolowe drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Aaron Ramsey nieustannie zapewniają fantastycznym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi są bardzo zaciekłe, nie często okazuje się koniec końców, że są to zmagania nużące. Systematycznie obserwujemy przechodzące do historii gole czy asysty, ostre sytuacje z faulem gwarantujące wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich i oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Monaco i Nice oraz ich udział w Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stade Louis II.