Na stadionie Stade de l'Aube dnia 2023-03-05 12:00 miał miejsce mecz Estac Troyes kontra Monaco: końcowy wynik 2-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Estac Troyes a Monaco zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2023-03-05 12:00 na stadionie Stade de l'Aube rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 26 pomiędzy Estac Troyes a Monaco.

Gole strzelali: R. Kouamé 31' 1-0 A. Rami W. Ben Yedder 80' 1-1 W. Ben Yedder 83' 1-2 I. Ugbo 90' 2-2 Abdu Conté

Żółte kartki Estac Troyes:

Żółte kartki Monaco: Aleksandr Golovin 37'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Monaco:

Sędzią głównym tego spotkania był Stephanie Frappart, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Estac Troyes zmierzy się już z Lorient, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 i Auxerre. Kolejno natomiast Monaco z Reims. Następne mecze zagra z drużynami Ajaccio i Strasbourg.

Coraz częściej liczni kibice z zapałem śledzą pasjonujące potyczki ligi Ligue 1. Fascynujące futbolowe drużyny z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Aleksandr Golovin stale gwarantują wyśmienitym sympatykom emocje sięgające zenitu. Ustawicznie zdarzają się przepiękne gole czy asysty, bezlitosne faule zakończone pokazaniem żółtej kartki, które dodają wspaniałe wrażenia z meczu. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi bywają nader bezkompromisowe, nie często zdarza się, że widowiska nas nudzą. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich oraz śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Estac Troyes oraz Monaco z ligi Ligue 1 zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stade de l'Aube.