Ajaccio - Monaco, wynik meczu 0-2

Ajaccio - Monaco, wynik końcowy 0-2. Dnia 2023-03-19 12:00 na obiekcie sportowym Stade François Coty rozegrał się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 28 pomiędzy Ajaccio a Monaco.

Po pierwszej połowie spotkania między Ajaccio i Monaco wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

 

Gole strzelali: W. Ben Yedder 27' 0-1 K. Diatta 84' 0-2 M. Camara

Żółte kartki Ajaccio: Youcef Belaïli 3' Ismaël Diallo 13'

Żółte kartki Monaco: Guillermo Maripán 49'

Czerwone kartki Ajaccio: Cyrille Bayala 53'

Czerwone kartki Monaco:

Główny arbiter spotkania to Jeremy Stinat, France. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Ajaccio zmierzy się już z Clermont Foot, następne spotkania z drużynami Auxerre oraz Strasbourg a Monaco z Strasbourg. Następne mecze zagra z drużynami Nantes oraz Lorient.

Liczni kibice śledzą ciekawe starcia, które dotyczą ligi Ligue 1. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy jak Youcef Belaïli Guillermo Maripán częstokroć zaserwowały swoim wiernym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Interesujące zmagania między zawodnikami bywają zaciekłe, rzadko okazuje się, że zmagania nie są warte uwagi. Często trafiamy na niezwykłe asysty i gole, nieprzepisowe sytuacje na faul, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zachęcamy, żeby oglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Ajaccio i Monaco oraz ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stade François Coty.