Angers kontra Monaco, wynik meczu - 1-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Angers i Monaco wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2023-05-07 11:00 na stadionie Stade Raymond-Kopa odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 34 pomiędzy Angers a Monaco.

Gole strzelali: A. Golovin 45' 0-1 Vanderson M. Boadu 60' 0-2 Y. Fofana A. Sima 64' 1-2 H. Abdelli

Żółte kartki Angers: Yan Valery 85' Ibrahima Niane 89' Nabil Bentaleb 90'

Żółte kartki Monaco: Axel Disasi 55' Mohamed Camara 77'

Czerwone kartki Angers:

Czerwone kartki Monaco:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Stinat, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Angers zmierzy się już z Marseille, następne spotkania z drużynami Reims i Estac Troyes a Monaco zmierzy się z Lille. Następne mecze zagra z drużynami Lyon i Rennes.

Coraz częściej mnóstwo kibiców śledzi bardzo interesujące starcia, które tyczą się ligi Ligue 1. Składające się z uzdolnionych graczy futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak Yan Valery Axel Disasi nieprzerwanie serwują pierwszorzędnym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy graczami ligowymi są bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się, że są to widowiska nie warte uwagi. Zdarzają się wyjątkowe bramki czy asysty, nieczyste sytuacje na faul dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Z tego względu warto śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Angers i Monaco w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stade Raymond-Kopa.