Na obiekcie Groupama Stadium odbył się mecz pomiędzy Lyon i Monaco: 3-1

Lyon kontra Monaco zakończony wynikiem 3-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lyon a Monaco wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2023-05-19 19:00 na stadionie Groupama Stadium odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 36 pomiędzy Lyon a Monaco.

Gole strzelali: W. Ben Yedder 2' 0-1 A. Lacazette 38' 1-1 B. Barcola M. Caqueret 57' 2-1 R. Cherki 78' 3-1 A. Lacazette

Żółte kartki Lyon:

Żółte kartki Monaco: Aleksandr Golovin 31' Ismail Jakobs 55' Vanderson 63'

Czerwone kartki Lyon:

Czerwone kartki Monaco:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoit Millot, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lyon stawi czoła Reims, następne spotkania z drużynami Nice i Rennes natomiast Monaco zmierzy się z Toulouse. Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni fani piłki nożnej z dużym zapałem śledzą ciekawe poczynania w lidze Ligue 1. Utalentowane zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Aleksandr Golovin raz za razem zaserwowały fantastycznym sympatykom wiele wrażeń. Regularnie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, widowiskowe sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Interesujące walki pomiędzy drużynami futbolowymi bywają zaciekłe, rzadko zdarza się, że widowiska przynudzają. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Ligue 1 i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Lyon oraz Monaco jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Groupama Stadium.