Spotkanie Rennes vs Monaco zakończone wynikiem 2-0 na obiekcie Roazhon Park

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Rennes oraz Monaco wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Dnia 2023-05-27 19:00 na stadionie Roazhon Park rozegrał się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 37 pomiędzy Rennes a Monaco.

Gole strzelali: L. Majer 52' 1-0 B. Bourigeaud A. Gouiri 73' 2-0 B. Bourigeaud

Żółte kartki Rennes:

Żółte kartki Monaco: Vanderson 11' Guillermo Maripán 55' Breel Embolo 80'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Monaco:

Główny arbiter spotkania - Clement Turpin, France. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Rennes zmierzy się już z Stade Brestois 29, następne spotkania z drużynami Toulouse oraz a Monaco zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Kibice śledzą starcia, które odbywają się w lidze Ligue 1. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Vanderson nieustannie sprawiają pierwszorzędnym kibicom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Obserwujemy ostre faule, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy graczami zdarzają się nader zagorzałe, bardzo rzadko bywa, że mecze nie są warte uwagi. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich drużyn jak Rennes oraz Monaco z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Roazhon Park.