Mecz Monaco vs Nantes, wynik 4-0

W niedzielnym meczu 34. kolejki Ligue 1, rozegranym na Stade Louis-II, AS Monaco zdominowało zespół FC Nantes, odnosząc zdecydowane zwycięstwo 4-0. Już do przerwy gospodarze prowadzili 3-0, pokazując swoją siłę ofensywną i kontrolując przebieg spotkania od pierwszego gwizdka. To zwycięstwo umocniło pozycję Monaco w walce o czołowe lokaty w tabeli.

Podsumowanie meczu

Drużyny: Monaco (Gospodarz) przeciwko Nantes (Goście)

Relacja z meczu

W piękne majowe popołudnie, na pełnym kibiców Stade Louis-II, drużyna Monaco podejmowała Nantes w ramach 34. kolejki Ligue 1. Już od pierwszego gwizdka sędziego R. Lissorgue, gospodarze pokazali swoją dominację.

6. minuta: Monaco objęło prowadzenie po kapitalnej akcji K. Diatta, który precyzyjnym podaniem obsłużył W. Ben Yeddera. Napastnik Monaco nie miał problemów z pokonaniem bramkarza Nantes i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie 1-0.

10. minuta: Zaledwie cztery minuty później, T. Kehrer podwyższył wynik na 2-0 po pięknej asyście od Caio Henrique. Obrońca Monaco uderzył piłkę z dystansu, nie dając szans bramkarzowi gości. Stadion eksplodował radością.

21. minuta: Soungoutou Magassa otrzymał żółtą kartkę za intensywny faul, co było pierwszym ostrzeżeniem dla gospodarzy od sędziego R. Lissorgue.

24. minuta: Monaco nie zwalniało tempa. Po serii podań przed polem karnym, M. Camara znalazł się na czystej pozycji i umieścił piłkę w siatce, podwyższając wynik na 3-0. Kibice Monaco byli w ekstazie.

36. minuta: Pierwsze ostrzeżenie dla drużyny gości - Kelvin Amian zobaczył żółtą kartkę za niebezpieczne wejście.

40. minuta: Kolejna żółta kartka dla Nantes, tym razem dla Moussy Sissoko, który faulował rywala w środku pola. Atmosfera stawała się coraz bardziej napięta.

61. minuta: Druga połowa przyniosła kolejnego gola dla Monaco. E. Ben Seghir, po dograniu od M. Camary, precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza Nantes, ustalając wynik meczu na 4-0. To był pokaz siły i precyzji ze strony gospodarzy.

Do końca meczu Monaco kontrolowało grę, nie pozwalając rywalom na rozwinięcie skrzydeł. Kibice na Stade Louis-II mogli cieszyć się z doskonałego występu swojej drużyny, która odniosła pewne i zasłużone zwycięstwo.

Drużyna Monaco pokazała niesamowitą skuteczność, strzelając cztery bramki i nie tracąc ani jednej. Nantes miało trudności z przebiciem się przez obronę gospodarzy, co skutkowało czystą kartką dla bramkarza Monaco. To był wieczór pełen emocji i pięknych bramek, który na długo zostanie w pamięci kibiców piłki nożnej.