KIBICUJEMY ZESPOŁOWI

AS MONACO

Monaco - Lorient, wynik końcowy 2-2

Monaco - Lorient, wynik meczu 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Monaco i Lorient w ramach 26. kolejki Ligue 1 na Stade Louis-II zakończył się remisem 2-2. Spotkanie, które odbyło się 17 marca o godzinie 14:00, dostarczyło kibicom wiele emocji, a wynik 1-1 na przerwę zapowiadał dynamiczną drugą połowę. Jakie wydarzenia miały miejsce na boisku? Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją!

Strasbourg kontra Monaco, wynik 0-1

Strasbourg kontra Monaco, wynik meczu 0-1

Wczoraj, 10 marca 2024 roku, na Stade de la Meinau odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Strasbourg i Monaco w ramach 25. kolejki Ligue 1. Pomimo wyrównanej walki, ostatecznie to drużyna z Księstwa Monako wyszła zwycięsko z boiska, pokonując gospodarzy 1-0. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem po pierwszej połowie, ale goście zdołali zdobyć decydujące trafienie, zapewniając sobie cenne trzy punkty.

Monaco - Paris Saint Germain 0-0

Mecz Monaco - Paris Saint Germain zakończony wynikiem 0-0

W środowy wieczór na Stade Louis-II drużyny Monaco i Paris Saint Germain podzieliły się punktami po bezbramkowym remisie. Mecz zakończył się wynikiem 0-0, a pomimo starań obu zespołów żadna nie zdołała pokonać bramkarzy rywali. Spotkanie, które odbyło się 3 dni temu o godzinie 20:00, nie przyniosło rozstrzygnięcia, pozostawiając kibiców z napięciem czekających na kolejne emocje ligowej rywalizacji.

Lens vs Monaco, wynik 2-3

Na obiekcie Stade Bollaert-Delelis odbył się mecz między Lens i Monaco zakończony wynikiem 2-3

W sobotę, dnia 25 lutego 2024 roku, na Stade Bollaert-Delelis odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Lens i Monaco, w ramach 23. kolejki Ligue 1. Po emocjonujących 90 minutach piłki nożnej, to Monaco wyszło zwycięsko, pokonując gospodarzy 3-2. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Monako 2-1, a decydujące trafienie padło w drugiej połowie. Mecz ten zapewne zapadnie w pamięć fanom obu drużyn na długo!

Monaco vs Toulouse, wynik końcowy 1-2

Mecz między Monaco oraz Toulouse zakończony wynikiem 1-2 dnia 2024-02-18 14:00

Wczoraj, 18 lutego 2024 roku, na Stade Louis-II odbył się emocjonujący mecz pomiędzy zespołami Monaco i Toulouse w ramach 22. kolejki Ligue 1. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Toulouse 2:1, po tym jak goście prowadzili 1:0 na przerwę. Mecz ten dostarczył wielu emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji, które z pewnością zapadną w pamięci kibiców na długo.

Mecz pomiędzy Nice kontra Monaco, wynik końcowy 2-3

Mecz Nice kontra Monaco zakończony wynikiem 2-3 dnia 2024-02-11 19:45 na obiekcie Allianz Riviera

Wczorajszy wieczór na Allianz Riviera był pełen emocji, gdy drużyny Nice i Monaco zmierzyły się w meczu Ligue 1. Po zaciętej rywalizacji to Monaco wyszło zwycięsko, pokonując gospodarzy 3-2. Mecz zakończył się wynikiem 1-1 po pierwszej połowie, ale Monaco zdołało odwrócić losy spotkania, zdobywając decydujące bramki. To było starcie, które na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn.

Mecz Monaco vs LE Havre, wynik końcowy 1-1

Mecz Monaco kontra LE Havre zakończony wynikiem 1-1 na obiekcie Stade Louis-II

W dniu 4 lutego 2024 roku na Stade Louis-II odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Monaco i LE Havre. Mecz zakończył się remisem 1-1, a wynik na przerwę był bezbramkowy. Spotkanie to miało miejsce w ramach 20. kolejki Ligue 1. Pomimo upływu kilku dni od tego wydarzenia, emocje związane z tym starciem wciąż są żywe.