Dnia 2023-09-30 19:00 na stadionie Stade Louis II odbył się mecz między Monaco i Marseille - wynik końcowy 3-2

Dnia 2023-09-30 19:00 na obiekcie sportowym Stade Louis II rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 7 pomiędzy Monaco a Marseille.

Pierwsza część spotkania między Monaco oraz Marseille zakończyła się 2-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-2.

Gole strzelali: I. Ndiaye 1' 0-1 P. Aubameyang M. Akliouche 8' 1-1 S. Gigot 18' 1-2 I. Ndiaye F. Balogun 23' 2-2 M. Akliouche M. Akliouche 52' 3-2 F. Balogun

Żółte kartki Monaco: Youssouf Fofana 42' Denis Zakaria 59' Eliot Matazo 76' Soungoutou Magassa 90'

Żółte kartki Marseille: Joaquín Correa 54' Samuel Gigot 59' Jonathan Clauss 73' Valentin Rongier 77'

Czerwone kartki Monaco:

Czerwone kartki Marseille:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoît Bastien, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Monaco stanie naprzeciw Reims, następne spotkania z drużynami Metz i Lille. Kolejno natomiast Marseille z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami LE Havre i Nice.

Wielu fanów z zaangażowaniem śledzi bardzo ciekawe starcia w lidze Ligue 1. Składające się z utalentowanych zawodników zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Youssouf Fofana Joaquín Correa często zapewniły fantastycznym entuzjastom piłki nożnej wiele wspaniałych emocji. Systematycznie natrafiamy na brutalne sytuacje na faul, efektowne asysty czy bramki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć zmagania między graczami z ligi okazują się niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko bywa koniec końców, iż są to potyczki nie warte uwagi. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ligue 1. Monaco oraz Marseille jak ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stade Louis II.