Dnia 2024-01-27 20:00 miało miejsce spotkanie Marseille - Monaco: wynik 2-2

W niedzielnym starciu Ligue 1 obie drużyny zaprezentowały się z dobrej strony, a mecz pomiędzy Marseille a Monaco zakończył się remisem 2-2. Wyrównana rywalizacja dostarczyła kibicom wiele emocji, a wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Monako 2-1. Mecz odbył się na Orange Vélodrome w ramach 19. kolejki ligowej.

Mecz piłki nożnej: Marseille vs Monaco

Wczoraj na stadionie Orange Vélodrome w Marsylii odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Marseille i Monaco, w ramach 19. kolejki ligi Ligue 1. Mecz zakończył się remisem 2-2, a widowisko dostarczyło kibicom wiele emocji i niezapomnianych chwil.

W 7. minucie spotkania to goście objęli prowadzenie za sprawą strzału Wissama Ben Yeddera, a asystę zanotował Aleksandr Golovin. Jednak gospodarze szybko odpowiedzieli i w 38. minucie Pierre-Emerick Aubameyang doprowadził do wyrównania. Niestety, jeszcze przed przerwą Monaco ponownie wyszło na prowadzenie za sprawą Wissama Ben Yeddera, który zdobył bramkę po asyście M. Akliouche, ustalając wynik do przerwy na korzyść gości 1-2.

Druga połowa również przyniosła wiele emocji. W 50. minucie L. Balerdi zdobył wyrównującą bramkę dla drużyny gospodarzy po asyście Emrana Soglo, ustalając ostateczny wynik meczu na 2-2.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Emran Soglo z drużyny gospodarzy zobaczył żółtą kartkę w 76. minucie, a Denis Zakaria oraz Thilo Kehrer z zespołu gości również zostali ukarani żółtymi kartkami. Sytuacja jeszcze bardziej się skomplikowała, gdy Guillermo Maripán z Monaco otrzymał czerwoną kartkę już w 11. minucie, natomiast Denis Zakaria zobaczył drugą żółtą, co skutkowało czerwoną kartką, w 86. minucie.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice dopingowali swoje drużyny przez całe 90 minut. Mecz zakończył się remisem, jednak emocje towarzyszące temu spotkaniu na pewno na długo pozostaną w pamięci zarówno zawodników, jak i kibiców. Następne mecze dla Marseille to starcia z Lyonem, Metz oraz Shakhtar Donetsk, natomiast Monaco zmierzy się z FC Liefering oraz LE Havre. Mecz w Marsylii na pewno dostarczył wielu emocji i zapowiada dalsze ciekawe starcia obu drużyn.