Monaco vs Nice, wynik spotkania 0-1

Dnia 2023-09-22 19:00 na stadionie Stade Louis II rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 6. Zmierzyły się ze sobą Monaco i Nice.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Monaco oraz Nice wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: J. Boga 90' 0-1 M. Bard

Żółte kartki Monaco: Aleksandr Golovin 72'

Żółte kartki Nice: Youssouf Ndayishimiye 56'

Czerwone kartki Monaco:

Czerwone kartki Nice:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoit Millot, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Monaco zmierzy się już z Marseille, następne spotkania z drużynami Reims i Metz. Kolejno natomiast Nice zmierzy się z Stade Brestois 29. Następne mecze zagra z drużynami Metz i Marseille.

Coraz częściej zauważamy, iż wielu kibiców z dużym zapałem śledzi starcia w lidze Ligue 1. Utalentowane zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak Aleksandr Golovin Youssouf Ndayishimiye nader często zaserwowały wspaniałym fanom wiele wspaniałych przeżyć. Potyczki między zawodnikami okazują się nader zaciekłe, nie często okazuje się, iż zmagania nas męczą. Stale trafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem, spektakularne asysty i bramki dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Ligue 1. Monaco oraz Nice jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stade Louis II.