Monaco - Lorient, wynik meczu 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Monaco i Lorient w ramach 26. kolejki Ligue 1 na Stade Louis-II zakończył się remisem 2-2. Spotkanie, które odbyło się 17 marca o godzinie 14:00, dostarczyło kibicom wiele emocji, a wynik 1-1 na przerwę zapowiadał dynamiczną drugą połowę. Jakie wydarzenia miały miejsce na boisku? Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją!

Relacja z meczu

Dramatyczny pojedynek na Stade Louis-II, gdzie gospodarze Monaco podejmowali drużynę Lorient z nadzieją na zdobycie trzech punktów w ramach 26. kolejki Ligue 1. Mecz zakończył się remisem 2-2 po emocjonującej rywalizacji na boisku.

Relacja minuta po minucie

1' - Rozpoczynamy ten mecz, a już w pierwszej minucie Lorient udaje się objąć prowadzenie! W. Singo wykorzystuje zamieszanie w polu karnym i skutecznie umieszcza piłkę w siatce. Monaco w szoku!

27' - Odpowiedź gospodarzy! F. Mendy w 27. minucie wyrównuje stan rywalizacji po precyzyjnym uderzeniu, dając swojej drużynie nadzieję na odwrócenie losów spotkania.

54' - Pierwsza żółta kartka dla Monaco. Takumi Minamino zostaje ukarany za faul, dając sygnał o zacieśniającej się grze obu zespołów.

60' - Cudowna akcja! Y. Fofana strzela gola na 2-1 dla Monaco po świetnym podaniu A. Golovina. Stadion oszalał z radości, a gospodarze objęli prowadzenie!

62' - Denis Zakaria dostaje żółtą kartkę po zbyt zdecydowanym wejściu w środku boiska, sytuacja staje się coraz bardziej gorąca.

81' - Dramat w ekipie Monaco! Denis Zakaria otrzymuje drugą żółtą kartkę i musi opuścić boisko! Gospodarze grają teraz w dziesiątkę, co daje nadzieję gościom na odwrócenie losów meczu.

89' - A teraz czerwona kartka dla Lorient! Aiyegun Tosin opuszcza boisko po brutalnym wejściu. Obie drużyny teraz zredukowane do dziesięciu zawodników.

90' - Niewiarygodne! W doliczonym czasie gry T. Bakayoko strzela gola na 2-2, dając Lorient punkt w ostatnich chwilach meczu. Emocje sięgają zenitu na Stade Louis-II!

Po pełnych zwrotów akcji 90 minutach, sędzia kończy ten niesamowity mecz zremisowanym rezultatem 2-2. Obie drużyny mogą czuć się zadowolone z punktu, ale jednocześnie z żalem, że nie udało im się zgarnąć pełnej puli. Następne mecze zapowiadają się równie emocjonująco dla obu zespołów!