Spotkanie między Clermont Foot i Monaco na obiekcie Stade Gabriel Montpied dnia 2023-08-13 13:00 - 2-4

Clermont Foot vs Monaco, wynik 2-4.

Po pierwszej połowie meczu między Clermont Foot oraz Monaco wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik meczu to 2-4.

Dnia 2023-08-13 13:00 na obiekcie sportowym Stade Gabriel Montpied rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 1. Na przeciw siebie stanęły Clermont Foot i Monaco.

Gole strzelali: M. Wieteska 7' 1-0 M. Cham Vanderson 26' 1-1 T. Minamino W. Ben Yedder 43' 1-2 M. Cham 53' 2-2 A. Seidu W. Ben Yedder 70' 2-3 Vanderson M. Akliouche 90' 2-4 E. Matazo

Żółte kartki Clermont Foot:

Żółte kartki Monaco: Soungoutou Magassa 21' Mohamed Camara 35' Eliot Matazo 90' Maghnes Akliouche 90'

Czerwone kartki Clermont Foot:

Czerwone kartki Monaco:

Główny sędzia meczu to François Letexier, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Clermont Foot zmierzy się już z Reims, następne spotkania z drużynami Metz i Toulouse natomiast Monaco z Strasbourg. Następne mecze zagra z drużynami Nantes i Lens.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak Soungoutou Magassa wielokrotnie sprawiają swoim stałym kibicom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Natrafiamy na brutalne sytuacje na faul, idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między drużynami ligowymi okazują się zajadłe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to mecze nużące. To też warto śledzić widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Clermont Foot oraz Monaco w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stade Gabriel Montpied.