Mecz Monaco kontra LE Havre zakończony wynikiem 1-1 na obiekcie Stade Louis-II

W dniu 4 lutego 2024 roku na Stade Louis-II odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Monaco i LE Havre. Mecz zakończył się remisem 1-1, a wynik na przerwę był bezbramkowy. Spotkanie to miało miejsce w ramach 20. kolejki Ligue 1. Pomimo upływu kilku dni od tego wydarzenia, emocje związane z tym starciem wciąż są żywe.

Zawody Ligue 1: Monaco 1-1 LE Havre

W dniu 4 lutego 2024 roku na Stade Louis-II odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Monaco i LE Havre. Mecz zakończył się remisem 1-1, a bramki padły dopiero w drugiej połowie.

Pierwsza połowa meczu nie przyniosła bramek, jednak obie drużyny stworzyły wiele groźnych sytuacji pod bramkami. W drugiej połowie emocje sięgnęły zenitu, a kibice na stadionie trzymali się za serca.

Monaco wyszło na prowadzenie w 63. minucie za sprawą Wissama Ben Yeddera, który wykorzystał doskonałą asystę M. Akliouche. Jednak radość gospodarzy nie trwała długo, ponieważ zaledwie dwa minuty później Y. Fofana doprowadził LE Havre do wyrównania.

Spotkanie było bardzo zacięte, co przełożyło się także na dyscyplinę na boisku. Sędzia Jérôme Brisard ukarał żółtymi kartkami Soungoutou Magassę, Wissama Ben Yeddera oraz Aleksandra Golovina z Monaco, a także Josuę Casimira i Antoine'a Joujou z LE Havre.

Mimo zacieśnionej rywalizacji, mecz przebiegał w fair-play, a żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki. Ostatecznie punkty zostały podzielone, a obie drużyny muszą zadowolić się remisem.

Następne spotkania dla Monaco to starcia z Rouen, Nice oraz Toulouse, natomiast LE Havre zmierzy się z zespołami Strasbourg, Rennes oraz Lille.