Mecz Monaco kontra Clermont Foot zakończony wynikiem 4-0 dnia 2022-01-16 14:00

Monaco kontra Clermont Foot zakończony wynikiem 4-0. Dnia 2022-01-16 14:00 na obiekcie sportowym Stade Louis II odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Monaco i Clermont Foot.

Po pierwszej połowie spotkania między Monaco i Clermont Foot wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

Gole strzelali: S. Diop 45' 1-0 Jean Lucas W. Ben Yedder 55' 2-0 Caio Henrique W. Ben Yedder 62' 3-0 Caio Henrique 83' 4-0 W. Ben Yedder

Żółte kartki Monaco:

Żółte kartki Clermont Foot: Salis Abdul Samed 56'

Czerwone kartki Monaco:

Czerwone kartki Clermont Foot:

Główny arbiter meczu - Jeremy Stinat, France. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Monaco stawi czoła Montpellier, następne spotkania z drużynami Lens i Lyon. Kolejno natomiast Clermont Foot zmierzy się z Strasbourg. Następne mecze zagra z drużynami Rennes i Nice.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice śledzą starcia, które tyczą się ligi Ligue 1. Uzdolnione piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Salis Abdul Samed stale gwarantują wyśmienitym fanom mnóstwo pozytywnych emocji. Cieszące oko zmagania między graczami z ligi bywają niezwykle bezkompromisowe, rzadko bywa definitywnie, że zmagania przynudzają. Nieprzerwanie zdarzają się bezwzględne faule zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, spektakularne gole czy asysty zapewniające niesamowite wrażenia z meczu. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych,przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Monaco i Clermont Foot i ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stade Louis II.