Spotkanie Paris Saint Germain vs Monaco, wynik końcowy 5-2

Wczoraj wieczorem na Parc des Princes odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Paris Saint Germain i Monaco. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5-2 na korzyść PSG, które już w pierwszej połowie objęło prowadzenie 2-1. Mecz został rozegrany w ramach 13. kolejki Ligue 1.

Paris Saint Germain vs Monaco - Ligue 1 Kolejka 13

Dzisiaj na Parc des Princes odbył się niezwykle emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Paris Saint Germain i Monaco. Gospodarze podjęli gości w ramach trzynastej kolejki Ligue 1. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice oczekiwali z niecierpliwością tego spotkania.

Początek meczu nie zawiódł oczekiwań. Obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry, a kibice mieli okazję obserwować wiele emocjonujących akcji. Już w 18. minucie Gonçalo Ramos otworzył wynik spotkania, dając prowadzenie drużynie gospodarzy. Monaco jednak szybko odpowiedziało, a w 22. minucie T. Minamino doprowadził do wyrównania.

Kolejne minuty to zacięta walka na boisku, jednak to Paris Saint Germain wyszło na prowadzenie przed przerwą. Kylian Mbappé ustalił wynik na 2-1 bramką zdobytą w 39. minucie, co sprawiło, że drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 2-1 na korzyść gospodarzy.

Druga połowa rozpoczęła się od kolejnych emocji, a to drużyna gospodarzy zwiększyła swoją przewagę. W 70. minucie Ousmane Dembélé podwyższył wynik na 3-1 po asyście Fabiana Ruiza. Kilka chwil później, w 72. minucie, Vitinha zdobył bramkę dla PSG, a Kylian Mbappé zanotował asystę. Monaco odpowiedziało bramką Folarin Baloguna w 75. minucie, zmniejszając stratę do 4-2.

Mimo prób gości, to jednak Paris Saint Germain było tą drużyną, która zdominowała drugą połowę. W 90. minucie Randal Kolo Muani ustalił wynik na 5-2, co przypieczętowało zwycięstwo gospodarzy.

Mecz nie obył się jednak bez kartek. W 59. minucie Wilfried Singo z Monaco otrzymał żółtą kartkę. Jednak żadna z drużyn nie zakończyła spotkania z czerwoną kartką.

W rezultacie, Paris Saint Germain odniosło zasłużone zwycięstwo z wynikiem 5-2 nad Monaco. Kibice obejrzeli wiele emocjonujących akcji oraz pięć bramek, co sprawiło, że to spotkanie na długo pozostanie w ich pamięci. Następne mecze dla PSG to starcia z Newcastle, Le Havre i Nantes, natomiast Monaco zmierzy się z Montpellier, Rennes i Lyon.