Mecz Nantes vs Monaco, wynik końcowy 3-3

Nantes vs Monaco 3-3.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Nantes i Monaco wynik to 2-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-3.

W dniu 2023-08-25 19:00 na obiekcie sportowym Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Nantes i Monaco.

Gole strzelali: Mostafa Mohamed 5' 1-0 J. Castelletto 15' 2-0 K. Bamba T. Minamino 27' 2-1 Caio Henrique Mostafa Mohamed 48' 3-1 Q. Merlin W. Ben Yedder 58' 3-2 M. Boadu 85' 3-3

Żółte kartki Nantes: Jean-Charles Castelletto 7' Samuel Moutoussamy 64'

Żółte kartki Monaco: Wilfried Singo 9' Aleksandr Golovin 54'

Czerwone kartki Nantes:

Czerwone kartki Monaco:

Główny sędzia meczu - Jeremie Pignard, France. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Nantes stanie naprzeciw Marseille, następne spotkania z drużynami Clermont Foot i Lorient natomiast Monaco podejmie Lens. Następne mecze zagra z drużynami Lorient i Nice.

W dzisiejszych czasach wierni fani z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki w lidze Ligue 1. Ciekawe zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak Jean-Charles Castelletto Wilfried Singo wielokrotnie gwarantują wspaniałym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się wyśmienite asysty oraz bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Walki pomiędzy zawodnikami są niezwykle nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, że są to potyczki usypiające. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ligue 1 i przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Nantes i Monaco z ligi Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.