Mecz Strasbourg vs Monaco na stadionie Stade de la Meinau dnia 2022-03-13 14:00: 1-0

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Strasbourg oraz Monaco zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-03-13 14:00 na stadionie Stade de la Meinau odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Strasbourg i Monaco.

Gole strzelali: A. Djiku 23' 1-0 K. Gameiro

Żółte kartki Strasbourg: Sanjin Prcić 65'

Żółte kartki Monaco: Aurélien Tchouaméni 4' Sofiane Diop 43'

Czerwone kartki Strasbourg:

Czerwone kartki Monaco:

Główny sędzia spotkania to Eric Wattellier, France. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Strasbourg zmierzy się już z Lorient, następne spotkania z drużynami Lens i Lyon. Kolejno natomiast Monaco z SC Braga. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain i Metz.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa fanów futbolu śledzi potyczki ligi Ligue 1. Mocne drużyny futbolowe i zawodnicy jak Sanjin Prcić Aurélien Tchouaméni często gwarantują wspaniałym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy piłkarzami są niezwykle zaciekłe, rzadko zdarza się, że mecze nudzą. Obserwujemy przepiękne asysty oraz gole, ostre sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Z tego względu warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi Ligue 1. Strasbourg oraz Monaco oraz ich udział w Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stade de la Meinau.